سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:19:34
14:331394/9/7 شنبه
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد:
راه اندازی سایت اینترنتی و اینترانتی گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس شرکت ملی گاز ایران

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از راه اندازی سایت اینترنتی و اینترانتی " گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس شرکت ملی گاز ایران" به آدرس http://50.nigc.ir  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید بوجارزاده با اشاره به اینکه بهمن ماه سال 1394 مقارن با گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس این شرکت است، افزود: این فرصتی ارزشمند برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر صنعت گاز کشور در سطح ملی و بین المللی است.
بوجارزاده تصریح نمود: به منظور گرامیداشت و اطلاع رسانی دقیق در مورد پنجاهمین سال تأسیس این شرکت با همکاری امور فاوا اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی و اینترانتی " گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس شرکت ملی گاز ایران" شد.
وی یادآور شد: در همین راستا به منظور بهبود و ارتقا فعالیت های این سایت و انعکاس هر چه باشکوه تر این اتفاق ارزشمند، از کلیه همکاران و هموطنان گرامی دعوت می شود در صورت تمایل، پیشنهادات، مطالب و یا مستنداتی که مرتبط با سیر تاریخی این صنعت عظیم است را به آدرس پست الکترونیک اینترانتی info@nigc.ir ارسال نمایید.
بوجارزاده به برخی از اهداف برگزاری بزرگداشت پنجاه سالگی شرکت ملی گاز ایران اشاره و تصریح نمود: مروری بر سیر فعالیت های شرکت ملی گاز و معرفی نقاط عطف آن در طول این پنجاه سال، نمایش و معرفی توانمندیهای شرکت گاز در سطح ملی و بین المللی، استفاده از خرد جمعی برای تعیین مسیرحرکت در آینده، تبیین جایگاه و نقش گاز در اقتصاد ملی، تبیین جایگاه و نقش گاز در بهبود محیط زیست و همچنین بهبود سبک زندگی و ایجاد و یا افزایش توسعه و رفاه اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این بزرگداشت است.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما