سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:45:39
08:111394/6/1 يكشنبه
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در جلسه هماهنگی برنامه های پنجاه سالگی صنعت گاز:
تاکید بر انجام اقدامات مبتکرانه و مشارکت تمامی واحدها در بزرگداشت پنجاه سالگی صنعت گاز

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، بر انجام برنامه ریزی دقیق به منظور گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس شرکت ملی گاز ایران با انجام اقدامات مبتکرانه و مشارکت تمامی واحدها و شرکت های تابعه صنعت گاز تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی در جلسه هماهنگی برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت پنجاه سالگی صنعت گاز که چهارشنبه 28 مرداد ماه با حضور تعدادی از اعضا کارگروه راهبردی و کمیته های اجرایی برگزار شد، ضمن تاکید بر انجام اقدامات مبتکرانه در این خصوص گفت: این فرصتی ارزشمند برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر صنعت گاز کشور در سطح ملی و بین المللی است.
وی با بیان اینکه برای اجرای بهتر برنامه های پیش بینی شده بایستی سادگی، ظرافت و خلاقیت را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم، تاکید نمود: در این راستا بایستی با شناخت مخاطبان، اهداف و برنامه های خود را تهیه کنیم و انتخاب وسیله مناسب برای بیان این اهداف ضروری است.
مهندس عراقی تصریح نمود: استفاده از تفکر واژگون، به عنوان یک تکنیک خلاقانه برای حل مسائل نیز بسیار مهم است و میتواند در ارائه فیلم، عکس، برنامه های نمایشی و... در این مراسم به عنوان یکی از کارهای بدیع و نو مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در خاتمه ضمن تاکید بر مشارکت تمامی واحدها و شرکت های تابعه در برگزاری هر چه با شکوه تر و بهتر بزرگداشت پنجاه سالگی صنعت گاز، افزود: اولویت بندی برنامه ها، داشتن نگاه عمقی و مدبرانه و همچنین مخاطب شناسی در اجرای برنامه ها همواره بایستی مدنظر قرار گیرد.
این گزارش می افزاید، مروری بر سیر حرکت شرکت ملی گاز و معرفی نقاط عطف آن در طول پنجاه سال خدمترسانی به مردم، نمایش و معرفی توانمندیهای شرکت گاز در سطح ملی و بین المللی، استفاده از خرد جمعی برای تعیین مسیرحرکت در آینده، تبیین جایگاه و نقش گاز در اقتصاد ملی، تبیین جایگاه و نقش گاز در بهبود محیط زیست و همچنین بهبود سبک زندگی و ایجاد و یا افزایش توسعه و رفاه اجتماعی از جمله اهداف این بزرگداشت است.
بر پایه این گزارش، گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس شرکت ملی گاز ایران در اوایل بهمن ماه امسال و با حضور مقامات بلند پایه کشور، دست اندرکاران صنعت گاز، پیمانکاران و سازندگان داخلی و... برگزار خواهد شد.
تهیه و تدوین کتاب جامع گاز، تاریخ شفاهی پنج دهه فعالیت های شرکت ملی گاز ایران، تقدیر از پنج چهره ماندگار صنعت گاز، تقدیر از 50 نفر از افراد موثر در روند توسعه شرکت گاز، تقدیر از شهدا و ایثارگران این صنعت در دفاع مقدس، تولید فیلم های مستند و اجرای نمایشگاه های مرتبط با فعالیت های این صنعت نیز از جمله برنامه های در دست اجرای شرکت ملی گاز ایران در سطح کشور است.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما